CAR WASH CON LUCIDANTE KG 16.5

CAR WASH CON LUCIDANTE KG 16.5

0520
  • 7.800 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues i lëngshëm alkalik i koncentruar me lustrim për pastrimin e mjeteve motorike në lavazhe auto-service ose me lavastovilje nën presion. Heq shpejt çdo lloj yndyre dhe papastërti nga karroceria dhe pjesët mekanike të të gjitha llojeve të automjeteve, kamionëve, motoçikletave dhe gomuara pa sulmuar sipërfaqet.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer