DETERGJENT LARES XHEL PER LAVASTOVILJE 5LT

DETERGJENT LARES XHEL PER LAVASTOVILJE 5LT

6750
  • 4.200 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Larës: heq me lehtësi yndyrën dhe mbetjet e ushqimit Mbështjellës: parandalon formimin e njollave dhe bigorrit mbi enët dhe makinën Shkëlqyes Çeliku: enë plot shkëlqim pa njolla dhe njolla uji Mbrojtje aktive: parandalon formimin e bigorrit në pjatalarëse. Produkt pa shkumë që shpëlahet lehtë.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer