KLOR PER DYSHEME MULSI-FOAM 17,3KG

KLOR PER DYSHEME MULSI-FOAM 17,3KG

5209
  • 7.800 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Larës shkumues alkalin me nivel të lartë alkaliniteti dhe tensioaktivësh Veçanërisht efikas në heqjen e të gjitha papastërtive të forta, përfshirë yndyrën, mbetjet me përbërje niseshteje dhe proteine Formulë shkumuese që ngjitet në mënyrë të përkryer në muret vertikale, pajisjet, sipërfaqet e punës dhe dyshemetë Ideal në industritë e përpunimit të mishit, peshkut, perimeve dhe agroushqimore në përgjithësi

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer