PASTIGLIE DPD X 10 PZ

PASTIGLIE DPD X 10 PZ

1007
  • 150 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Tableta praktike zëvendësuese DPD No1 Rapid, për të analizuar në mënyrë efektive ujin e pishinës dhe për të identifikuar nivelet e klorit të lirë.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer