POOLTEST

POOLTEST

1009
  • 3.402 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Ky testues i pishinës për klorin dhe ph në tableta është një komplet Astralpool dhe është thelbësor për të mbajtur nën kontroll parametrat e ujit të pishinës suaj.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer