SAPUN I LENGSHEM BLUE IRIS 5KG

SAPUN I LENGSHEM BLUE IRIS 5KG

6629
  • 1.440 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Lan duart duke i lënë të freskëta dhe të pastra Me pH 5.5 delikat për lëkurën Me glicerinë dhe antibakterial për të mbrojtur dhe hidratuar lëkurën

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer