Anti Muffa 500ml

Anti Muffa 500ml

3134
  • 1.140 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues mbrojtes qe higjienizon siperfaqet dhe eliminon mykun. Fale perberesit aktiv te tij, ajo vepron ne mykun ekzistues dhe e eleminon. Si te perdorni: Sperkatni produktin ne siperfaqen e prekur nga nje distance prej rreth 30 cm. Lereni per 15 minuta. Pastroni nese eshte e nevojshme me nje peshqir, leter ose nje sfungjer te thate. Ne muret e nxire, se pari pastroni me nje sfungjer te lagur para trajtimit. Vemendje: Para se te pikturoheni qe muri te jete plotesisht i thate.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer