Lares tualeti antikalkare 750ml

Lares tualeti antikalkare 750ml

1848
  • 264 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Degreaser anti-halo me aromë për heqjen e gëlqeres. Largon papastërtitë, gëlqerorët dhe mbetjet e njollave e ujit nga të gjitha sipërfaqet: lavamanë, kabina dushi, çezmat, pajisje banjo, pllaka, çelik, inox, krom, qeramikë.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer