Solucion shkelqyes per makina  6kg

Solucion shkelqyes per makina 6kg

0522
  • 4.800 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Koncentrat i lëngshem pastrues dhe lustres i gomave. Jep shndrit, zbut gomat. Përdorimi: goma dhe profile te ndryshme gome ose plastike Dozimi: 1 tape ne 3-4 l uje.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer