Brill ultra 5kg

Brill ultra 5kg

0456
  • 3.000 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Agjent i koncentruar i shpelarjes per pjatalarese industriale dhe shtepiake me sistem dozimi automatik , me agjentin e shpelarjes. Shkelqim i pamposhtur per qelqurinat dhe enet. Anti-spotting: lehteson tharje te shpejte dhe nuk len njolla. Me funksionin e ndihmes per shpelarje, anti-halo, mbrojtje xhami, ruan shkelqimin e inoksit dhe eliminon aromat. 


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer