Shkelqyes per lavastovilje 5kg

Shkelqyes per lavastovilje 5kg

0485
  • 1.680 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Aditiv i koncentruar shpëlarës për lavastovilje industriale dhe lavastovilje xhami me sistem automatik dozimi për ujë të butë dhe mesatar, me fortësi deri në 35 °
We Also Recommend

×
Welcome Newcomer