Crema di sapone argan 5 kg

Crema di sapone argan 5 kg

1769
  • 1.440 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Sapun i lëngët me agjentë hidratues dhe antibakterial natyrore Testuar dermatologjikisht. Sapun të lëngët pH 5.5 me agjentë hidratues, glicerinë dhe antibacterial natyrore. 5 kg


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer