Pastrues Xhamash 5kg

Pastrues Xhamash 5kg

0406
  • 1.560 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues shumeperdorimesh specifike per pastrim e siprrfaqeve te qelqit, xhamave, pasqyrave dhe pjeseve te kromit. Pastron siperfaqet me shkelqim dhe i jep arome te mire pa lene shenja.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer