Pastrues xhamash 750ml

Pastrues xhamash 750ml

0410
  • 312 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues shumeperdorimesh specifike per pastrim e siprrfaqeve te qelqit, xhamave, pasqyrave dhe pjeseve te kromit. Pastron siperfaqet me shkelqim dhe i jep arome te mire pa lene shenja.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer