Lares dyshemeje Argan 5kg

Lares dyshemeje Argan 5kg

1854
  • 1.920 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


I përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet Me molekula që eliminojnë erërat e këqija duke lenë një parfumosje të vazhdueshme Ideal në mjedise publike me lëvizje të lartë si bare, restorante, hotele por edhe zyra, dhoma hotelesh dhe banja


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer