Aromantizues ambjenti spray 750ml

0093
  • 540 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent per pastrimin e qilimave, tekstileve dhe pelhurave, permes perdorimit te makinave . Pastron teresisht duke eliminuar papastertite kokeforta duke respektuar fibrat dhe pelhurat. Perdorimi: Ne te gjitha tapetet , qilimat,te brendshmet e makinave dhe sipërfaqeve te tekstilit Dozimi: 1-2 tapa per 5 litra uje. Shpelarje e nevojshme.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer