Di- cloro 56% 25kg

Di- cloro 56% 25kg

0454
  • 19.800 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Aditiv me baze klori per trajtimin e ujit, i cili ne gjendja kokrrizore ben perdorimin e produktit dhe dozimin te thjeshte me sisteme automatike dhe manuale. Permban stabilizues per te ulur konsumin. E tretur ne uje nuk shkakton ndryshime te konsiderueshme ne pH dhe per kete arsye kufizon perdorimin e korrigjuesve te pH. Formula e larte e klorit (minimumi 56%)e garantuar), me jetegjatesi te larte.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer