Zhbllokues tubash Gel 1000ml

Zhbllokues tubash Gel 1000ml

0470
  • 540 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Xhel disinkrostante per kanalizimet e bllokuara. Vepron shpejte, neutralizon aromat dhe  yndyros plotesisht duke dezinfektuar. 

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer