Lares tualeti /antikalkare  ULTRAKAL 750ml

Lares tualeti /antikalkare ULTRAKAL 750ml

0476
  • 540 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjente me arome te forte te aromatizuar i cili shkrin dhe eliminon papastertite si kalkaren , ndryshkun, mbetjet e sapunit, mykyne ne porcelan duke i lene siperfaqet te pastra dhe me shkelqim.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer