Emulsi nitro 18.75 kg

Emulsi nitro 18.75 kg

3900
  • 8.160 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Deoksidues acidi zhvleresues, pa shkume. I pershtatshem  per sektorin e qumeshtit per pastrimin e rezervuareve per grumbullimin e qumeshtit, rezervuaret per prodhimin e djathrave me sisteme CIP. Ideale per eleminimin e mbetjeve inorganike, si qumesht dhe smerçi.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer