Lares dyshemeje me baze acidi 5.5kg

Lares dyshemeje me baze acidi 5.5kg

1706
  • 3.600 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Heq në mënyrë efektive koret joorganike të tilla si: mbetje bigorri, mbetje kripore, çimento, suva, ndryshk... Ideal për pastrimin e plotë të dyshemeve të shtruara për herë të parë, të tilla si pllakat e pjekura fiorentine, prodhime gresi dhe klinker I sigurt mbi sipërfaqet që duhen pastruar

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer