Detergjen per furra me vete-larje 6kg

Detergjen per furra me vete-larje 6kg

1773
  • 3.780 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues me kokrriza alkaline super i perqendruar per pastrimin e furrave te pajisur me nje sistem te integruar te vete-larjes. Ne menyre efektive largon mbetjet e gatimit dhe madje edhe yndyrnat.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer