Detergjent sgrasator per furre  6kg

Detergjent sgrasator per furre 6kg

0469
  • 3.000 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues i shkumezuar alkalik super i perqendruar per furrat, pllaka gatimi dhe skara. Pastrues alkaline i perqendruar, me formule per heqjen e shpejte te yndyrnave dhe mbetjeve ushqimore. E pajisur me nje sperkates praktik per formimin e shkumes, ju lejon te arrini dhe pastroni edhe pikat me te veshtira.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer