Kafe Guarana x 1 kg

Kafe Guarana x 1 kg

1387
  • 2.820 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


PËRBËRËSIT : sheqer , pluhur shurup glukozë , pluhur i QUMËSHTIT të skremuar, yndyrna  të përpunuara të kokosit, kafe të tretshme ( 8 % ) , maltodekstrin, proteina te QUMESHTIT , aromatizues.Te ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer