Lares dyshemeje Fiori d-arancio 5kg

Lares dyshemeje Fiori d-arancio 5kg

0407
  • 1.080 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Ideale për pastrimin e përgjithshëm dhe mirëmbajtjen e përditshme. Dozimi: 1-2 sprucime per 5 litra ujë. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer