Lares rrobash me argan 5kg

Lares rrobash me argan 5kg

0502
  • 2.160 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent i lengshem me argan per larjen e rrobave me dore dhe lavatrice te rrobave te bardha dhe me ngjyre. Formula e saj e forte do te largoj dhe njollat me kokeforta si ne rrobat e bardha dhe me ngjyre dhe do ti lej ato me arome.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer