Lares rrobash 5kg

Lares rrobash 5kg

3137
  • 1.500 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent komplet i lëngshëm për larjen me dorë dhe në makinë të rrobave të bardha dhe me ngjyrë. Efektive gjithashtu në temperatura të ulëta. I lë rrobat me aromë të këndshme me parfum të freskët.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer