Moquette e tessuti 5 kg

Moquette e tessuti 5 kg

0528
  • 2.100 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent për pastrimin e qilimave, tekstileve dhe pëlhurave, përmes përdorimit të makinave . Pastron tërësisht duke eliminuar papastërtitë kokëforta duke respektuar fibrat dhe pëlhurat. Përdorimi: Ne te gjitha tapetet , qilimat,te brendshmet e makinave dhe sipërfaqeve të tekstilit Dozimi: 1-2 tapa per 5 litra ujë. Shpëlarje e nevojshme

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer