Shkume sapuni 800ml

Shkume sapuni 800ml

2644
  • 1.200 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Green Power shkume sapuni eshte nje pastrues i lengshem, me pH fiziologjik, me agjente hidratues, per pastrimin e te gjithe trupit. Green Power Soap Mousse, me nje pH neutral, pastron butesisht duke respektuar lekuren dhe duke siguruar higjienen e duarve dhe trupit. Me agjente hidratues dhe te testuar dermatologjikisht, eshte gjithashtu i pershtatshem per lekuren me te ndjeshme. Ofrohet ne qese 800ml, gati per perdorim me shperndaresin Sanitec.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer