Neopol piatti gel aloe e melograno 5kg

Neopol piatti gel aloe e melograno 5kg

1772
  • 1.320 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Xhel lares ultra i perqendruar me aromen Aloe, me ekstrakt Aloe barbadensis, per larjen manuale te eneve. Vepron thellesisht dhe eliminon aromat. Produkti PH, i bute neutral ne duar. I testuar dermatologjikisht ne laburatoret me te mire Italian. We Also Recommend

×
Welcome Newcomer