Lares dyshemeje me arome lavande 5kg

Lares dyshemeje me arome lavande 5kg

0432
  • 840 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent aromatik dezinfektues universal i koncentruar. I lë sipërfaqet me shkëlqim dhe nuk kërkon shpëlarje. Ideale për pastrim të përgjithshëm të mirëmbajtjen e përditshme.
We Also Recommend

×
Welcome Newcomer