Lares dyshemeje me arome pishe 5kg

Lares dyshemeje me arome pishe 5kg

0430
  • 840 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent universal dezinfektues me aromë të koncentruar. I lë sipërfaqet me shkëlqim dhe nuk kërkon shpëlarje. Ideale për pastrimin e përgjithshëm të mirëmbajtjes ditore.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer