Detergjent per lekure  500ml

Detergjent per lekure 500ml

4007
  • 780 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues i bute me pH neutral, ideal per pastrimin dhe ringjalljen e të gjithave siperfaqeve ne lekure dhe eko-lekure. 


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer