Detergjent per pianura 500ml

Detergjent per pianura 500ml

4888
  • 540 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent specifik per pastrimin profesional te pianures dhe pllakave me induksion. Eliminon yndyrnat ne menyre efektive pa perpjekje. Nuk demton siperfaqet dhe nuk i gervisht ato. Produkt profesional i gatshem per perdorim, i pershtatshem per t’u perdorur ne planet e vetekontrollit HACCP.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer