Zbardhues rrobash 5.3kg

Zbardhues rrobash 5.3kg

3199
  • 4.800 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Zbardhues i lengshem bazuar ne acidin peracetik dhe peroksidin e hidrogjenit. Veprim i shkelqyeshem per heqjen e njollave lehtesisht, madje edhe ne temperatura te uleta.
Heq çdo njolle te oksidueshme por gjithashtu eshte dhe efektiv ne ruajtjen e ngjyrave.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer