Zbutes rrobash Fiori Mediterian 5kg

Zbutes rrobash Fiori Mediterian 5kg

1719
  • 3.120 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Zbutes me arome neutralizues, super i perqendruar me molekule qe eliminon eren e keqe nga rrobat dhe i ben ato te buta dhe te kendshme ne prekje. 

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer