Lares rrobash  5.4kg

Lares rrobash 5.4kg

1717
  • 8.400 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues i plote organik, super i perqendruar per rroba te bardha dhe me ngjyra. Formula e saj e permiresuar me enzima dhe surfaktante heq njollat me te veshtira dhe ruan ngjyrat. Efektive edhe ne temperatura te uleta.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer