Pastrues antibakterial per dysheme 5kg

Pastrues antibakterial per dysheme 5kg

0446
  • 1.920 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues universal me tharje shpejte per siperfaqe te forta dyshemeje me formule higjenizuese e pasuruar me kriper amoniumi kuaternare dhe me baze alkooli per pastrim pa shpelarje dhe pa lene shenja.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer