Sapun i lengshem per duar 5KG

Sapun i lengshem per duar 5KG

5521
  • 1.260 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Sapun i lengshem i testuar dermatologjikisht per fytryren dhe duart me arome Karite dhe pH ne format 5Kg.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer