Sgrasatore Ultra Limone 750ml

Sgrasatore Ultra Limone 750ml

0460
  • 402 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Sgrasatore alkaline shume i perqendruar i cili eshte i fuqishem kunder papastertive me kokeforte. Ne menyre efektive largon yndyrat, vajin dhe mbetjet e karburantit.          Ideale per: grilat, radiatoret, mobiljet e kopshtit, skare, furrat, tenxheret, madje edhe ne rast te yndyrave te korezuara dhe te karburantit si dhe veshje me njolla te veshtira.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer