Lares per inokse 750ml

Lares per inokse 750ml

0490
  • 744 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Heq lehtësisht ndotjet e yndyrës dhe mbetjet e ushqimit I përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet metalike si çelik inox, bakër, alumin dhe bronz Pastron në mënyrë efikase pa gërvishtje Lë një shtresë mbrojtëse mbi sipërfaqen e trajtuar


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer