SHAMPO DERMOMED ARGAN 5KG

SHAMPO DERMOMED ARGAN 5KG

1622
  • 2.280 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Xhel dushi i formatit Maxi për një butësi super hidratuese të lëkurës tuaj. Pastron butësisht edhe lëkurën më të ndjeshme. Ushqen dhe mbron duke e lënë epidermën të lëmuar çdo ditë. Aroma e çmuar e vajit të Arganit, e pasur me substanca zbutëse, i jep lëkurës tuaj një ndjesi delikate të ngrohtësisë së mëndafshtë.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer