Shkelqyes per lavastovilje 15.5 KG

Shkelqyes per lavastovilje 15.5 KG

5962
  • 5.400 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Aditiv i koncentruar shpëlarës për lavastovilje dhe larës industriale qelqi me sistem automatik dozimi për ujë të butë dhe mesatar, me fortësi deri në 35 °


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer