Lares dyshemeje antibakterial 5kg

Lares dyshemeje antibakterial 5kg

0459
  • 2.580 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues universal aromatik, i perqendruar me amoniak dhe me shkume.
Heq papastertite dhe aromatizon çdo siperfaqe pa lene shenja.
Veçanerisht i pershtatshem per heqjen e mbetjeve ushqimore te ndotura.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer