Heqes njollash per rroba X1 500ML

Heqes njollash per rroba X1 500ML

5744
  • 720 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent per para-trajtim me baze peroksid hidrogjeni dhe surfaktante. Oksigjeni aktiv deperton thelle ne njolla, duke lehtesuar heqjen e tyre gjate fazes se larjes. Ideale per veshje te bardha dhe me ngjyra.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer