Sapun i lengshem Green Aloe 1000ml

Sapun i lengshem Green Aloe 1000ml

5206
  • 420 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Lan duart duke i lënë të freskëta dhe të pastra Me pH 5.5 delikat për lëkurën Produkt i certifikuar EU Ecolabel me ndikim të ulët në mjedis Me përbërës me origjinë natyrore


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer