DETERGJENT LARES PER LAVASTOVILJE  6kg

DETERGJENT LARES PER LAVASTOVILJE 6kg

1842
  • 3.120 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent lares per lavastovilje profesionale ne bare, me sistem automatik dozimi. Heq ne menyre efektive njollat e kafese, çajit dhe buzekuqit nga gotat. Parandalon formimin e kalkares dhe i le enet me shkelqim dhe pa njolla uji. 


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer