Stovil power 6kg

Stovil power 6kg

0499
  • 2.802 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues alkalik per lavatrice industriale me sistem automatik dozimi. I le enet me  shkelqim dhe bene largimin e yndyrnave, niseshtes, etj.  Gjithashtu parandalon formimin e halos, kalkares ne ene dhe ne pjatalarese. Dhe gjithashtu i le enet me shkelqim dhe pa njolla. Parandalon gerryerjen e lavastoviljes dhe  zhduk aromat. 


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer