Stovil ultra 6kg

Stovil ultra 6kg

0455
  • 3.240 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues alkalik per lavatrice industriale me sistem automatik dozimi. Detergjent: force e shkelqyeshme grisese e yndyrnave, niseshtes, etj. Agjent Sequestering: parandalon formimin e halos, kalkaresr ne enet dhe ne pjatalarese. Shine Steel: Enet me shkelqim pa njolla.  Mbrojtja aktive: parandalon gerryerjen e lavastoviljes dhe zhduk aromat.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer