Detergjent i lengshem me Muschio Bianco 5.1 kg

Detergjent i lengshem me Muschio Bianco 5.1 kg

5207
  • 1.800 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent i lengshem me muschio bianco per larjen e rrobave me dore dhe lavatrice te rrobave te bardha dhe me ngjyre. Formula e saj e forte do te largoj dhe njollat me kokeforta si ne rrobat e bardha dhe me ngjyre dhe do ti lej ato me arome.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer